Lucas & Arthur Jussen

Concert archive

Agenda

23 August (Wed)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Internationale Koorbiënnale Amsterdam

Lucas & Arthur Jussen

C. Orff: Carmina Burana


Accompanied by: Renate Arends - sopraan; Yves Saelens - tenor; Dietrich Henschel – bariton; Slagwerkers van het Radio Filharmonisch Orkest; De Cantorij; Kinderkoor van het Muziekinstituut van de Kathedraal St. Bavo; Kinderkoor van Nieuw Vocaal Amsterdam

Conducted by: Béni Csillag

08 September (Fri)
Festspielscheune
Ulrichshusen (DE)

Percussionfestival 360° Schlagzeug

Lucas & Arthur Jussen

B. Bartok: Sonata for 2 Pianos and Percussion, Sz.110
M. Ravel: Rapsodie espagnole


Accompanied by: Alexej Gerassimez & Franz Bach - Percussion

21 September (Thu)
Harpa Concert Hall
Reykjavik (IS)

Harpa Concert Hall

Lucas & Arthur Jussen

Concerto for two piano’s – Francis Poulenc


Accompanied by: Iceland Symphony Orchestra

Conducted by: Yan Pascal Tortelier

23 September (Sat)
Palladium Malmö
Malmö (SE)

Palladium Malmö

Lucas & Arthur Jussen

Le Sacre du Printemps – I. Stravinsky


30 September (Sat)
De Kopermolen
Vaals (NL)

De Kopermolen

Lucas & Arthur Jussen

Felix Mendelssohn-Bartholdy, Andante e Allegro Brilliant Op. 92 (Quatre Mains)
Ludwig van Beethoven, Sonate Nr. 31 Op. 110 (Lucas Jussen)
Franz Schubert, Fantasie in f-moll D 940 (Quatre Mains)
Frédéric Chopin, Sonate Nr. 3 Op. 58 (Arthur)
Fazil Say, »Night« (Quatre Mains)


01 October (Sun)
De Kopermolen
Vaals (NL)

De Kopermolen

Lucas & Arthur Jussen

Felix Mendelssohn-Bartholdy, Andante e Allegro Brilliant Op. 92 (Quatre Mains)
Ludwig van Beethoven, Sonate Nr. 31 Op. 110 (Lucas Jussen)
Franz Schubert, Fantasie in f-moll D 940 (Quatre Mains)
Frédéric Chopin, Sonate Nr. 3 Op. 58 (Arthur)
Fazil Say, »Night« (Quatre Mains)


02 October (Mon)
Schlossmühle Prof.-Dr.-Willi- Dettinger-Saal Bad Urach
Bad Urach (DE)

Schlossmühle Prof.Dr.-Willi Dettinger-Saal Bad Urach

Lucas & Arthur Jussen

Felix Mendelssohn-Bartholdy, Andante e Allegro Brilliant Op. 92 (Quatre Mains)
Ludwig van Beethoven, Sonate Nr. 31 Op. 110 (Lucas Jussen)
Franz Schubert, Fantasie in f-moll D 940 (Quatre Mains)
Frédéric Chopin, Sonate Nr. 3 Op. 58 (Arthur)
Fazil Say, »Night« (Quatre Mains)


23 October (Mon)
Teatro Gayarre
Pamplona (ES)

Teatro Gayarre

Lucas & Arthur Jussen

F. Mendelssohn · Andante y Allegro Brillante op. 92 (Quatre Mains)
L. van Beethoven · Sonata para piano no. 31, op. 110 (Lucas)
F. Schubert · Fantasía Fa menor D.940 (Quatre Mains)
(pausa)
F. Chopin · Sonata para piano no. 3 op.58 (Arthur)
Fazil Say · Night (Quatre Mains)


27 October (Fri)
L'Auditori de Barcelona
Barcelona (ES)

L’Auditori de Barcelona

Lucas & Arthur Jussen

MOZART: Simfonia núm. 35, KV.385, en Re Major
MOZART: Concert per a 2 pianos i orquestra núm. 7, KV 242, en Fa Major
SCHUBERT: Simfonia D.759, en si menor (Inacabada)


Accompanied by: Orchestra Sinfonica de Barcelona i National de Catalunya

Conducted by: Jan Willem de Vriend

28 October (Sat)
L'Auditori de Barcelona
Barcelona (ES)

L’Auditori de Barcelona

Lucas & Arthur Jussen

MOZART: Simfonia núm. 35, KV.385, en Re Major
MOZART: Concert per a 2 pianos i orquestra núm. 7, KV 242, en Fa Major
SCHUBERT: Simfonia D.759, en si menor (Inacabada)


Accompanied by: Orchestra Sinfonica de Barcelona i National de Catalunya

Conducted by: Jan Willem de Vriend

29 October (Sun)
L'Auditori de Barcelona
Barcelona (ES)

L’Auditori de Barcelona

Lucas & Arthur Jussen

MOZART: Simfonia núm. 35, KV.385, en Re Major
MOZART: Concert per a 2 pianos i orquestra núm. 7, KV 242, en Fa Major
SCHUBERT: Simfonia D.759, en si menor (Inacabada)


Accompanied by: Orchestra Sinfonica de Barcelona i National de Catalunya

Conducted by: Jan Willem de Vriend

16 November (Thu)
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam (NL)

Muziekgebouw aan ‘t IJ

Lucas & Arthur Jussen

Ron Ford Luccicare
Andrzej Panufnik Lullaby
Johann Sebastian Bach Concert voor twee piano’s BWV 1060
Dobrinka Tabakova Opdrachtwerk voor 2 piano’s, strijkers en slagwerk (wereldpremière met steun van Ammodo)
Béla Bartók Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

17 November (Fri)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

Tivoli Vredenburg

Lucas & Arthur Jussen

Panufnik Lullaby
Bach Concert voor twee piano’s BWV1060
Tabakova Concert voor twee piano’s, strijkers en slagwerk (wereldpremière)
Bartók Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

18 November (Sat)
Stadsgehoorzaal
Leiden (NL)

Stadsgehoorzaal

Lucas & Arthur Jussen

Panufnik Lullaby
Bach Concert voor twee piano’s BWV1060
Tabakova Concert voor twee piano’s, strijkers en slagwerk (wereldpremière)
Bartók Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

22 November (Wed)
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam (NL)

Muziekgebouw aan ‘t IJ

Lucas & Arthur Jussen

Ron Ford Luccicare
Andrzej Panufnik Lullaby
Johann Sebastian Bach Concert voor twee piano’s BWV 1060
Dobrinka Tabakova Opdrachtwerk voor 2 piano’s, strijkers en slagwerk (wereldpremière met steun van Ammodo)
Béla Bartók Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

23 November (Thu)
Odeon De Spiegel
Zwolle (NL)

Odeon De Spiegel

Lucas & Arthur Jussen

- Mozart • Serenata Notturna
- J.S. Bach • Concert voor twee piano’s BWV 1060
- J.S. Bach • Concert voor twee piano’s BWV 1061
- Bartók • Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

24 November (Fri)
Wilmink Theater
Enschede (NL)

Wilmink Theater

Lucas & Arthur Jussen

Mozart – Serenata Notturna
Bach – Concert voor 2 klavieren BWV 1060
Bach – Concert voor 2 klavieren BWV 1061
Bartók – Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

25 November (Sat)
Musis Sacrum
Arnhem (NL)

Musis Sacrum

Lucas & Arthur Jussen

Mozart – Serenata Notturno in D, KV239
Bach – Concert voor twee piano’s in c, BWV1060
Bach – Concert voort twee piano’s in C, BWV1061
Bartók – Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

26 November (Sun)
Concertgebouw Grote Zaal
Amsterdam (NL)

Concertgebouw Grote Zaal

Lucas & Arthur Jussen

J.S. Bach – Concerto in c, BWV 1060
W.A.Mozart – Notturno in D, KV 286
J.S. Bach – Concert in C, BWV 1061


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

28 November (Tue)
Theater aan de Parade
's Hertogenbosch (NL)

Theater aan de Parade

Lucas & Arthur Jussen

Mozart – Serenata Notturno in D, KV239
Bach – Concert voor twee piano’s in c, BWV1060
Bach – Concert voort twee piano’s in C, BWV1061
Bartók – Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

29 November (Wed)
Concertzaal
Tilburg (NL)

Concertzaal

Lucas & Arthur Jussen

Mozart: Serenata Notturna | Bach: Concert voor 2 klavieren in c, BWV 1060 & Concert voor 2 klavieren in C, BWV 1061 | Bartók: Muziek voor snaren, slagwerk en celesta


Accompanied by: Amsterdam Sinfonietta

Conducted by: Candida Thompson

04 December (Mon)
Carré
Amsterdam (NL)

Podium Witteman

Lucas & Arthur Jussen

ntb


06 December (Wed)
Schloss Schwiessel
Schwiessel (DE)

Festspiele Mecklenburg Vorpommern

Lucas & Arthur Jussen

MENDELSSOHN BARTHOLDY Andante und Allegro brilliante A-Dur für Klavier zu vier Händen op. 92
BEETHOVEN Klaviersonate Nr. 31 As-Dur op. 110
FAZIL Say Night für Klavier zu vier Händen
CHOPIN Klaviersonate Nr. 3 h-Moll op. 58
BRAHMS Ungarische Tänze für Klavier zu vier Händen (Auszüge)
BRAHMS Walzer für Klavier zu vier Händen (Auszüge)


09 December (Sat)
Schloss Walpersdorf
Walpersdorf (Os)

Schloss Walpersdorf

Lucas & Arthur Jussen

Felix Mendelssohn-Bartholdy: Andante und Allegro Brillante
Ludwig van Beethoven: Sonate op. 110 in As-Dur
Frederic Chopin: Sonate op. 58 in h-moll
Johannes Brahms: Walzer und Ungarische Tänze (Auswahl)


14 December (Thu)
Sint- Barbarakerk
Culemborg (NL)

Galaconcert Culemborg 700

Lucas & Arthur Jussen

Mozart Double Concerto KV 365


Accompanied by: Nederlands Kamerorkest

Conducted by: Gordan Nikolić

16 December (Sat)
Muziekgebouw Frits Philips
Eindhoven (NL)

Muziekgebouw Frits Philips

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

17 December (Sun)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

Tivoli Vredenburg

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

19 December (Tue)
Parkstad Theater
Heerlen (NL)

Parkstad Theater

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

22 December (Fri)
Chassé Theater
Breda (NL)

Chassé Theater

Lucas & Arthur Jussen

Glass – Dubbelconcert voor twee piano’s en orkest (Nederlandse première)
Tsjaikovski – Symfonie nr 4


Accompanied by: Philharmonie Zuidnederland

Conducted by: Dmitry Liss

11 January (Thu)
Philharmonie Essen
Essen (DE)

Philharmonie Essen

Lucas & Arthur Jussen

Francis Poulenc
Konzert d-Moll für zwei Klaviere und Orchester


Accompanied by: Essener Philharmoniker

Conducted by: Jun Märkl

12 January (Fri)
Philharmonie Essen
Essen (DE)

Philharmonie Essen

Lucas & Arthur Jussen

Francis Poulenc
Konzert d-Moll für zwei Klaviere und Orchester


Accompanied by: Essener Philharmoniker

Conducted by: Jun Märkl

13 January (Sat)
Philharmonie
Haarlem (NL)

Philharmonie

Lucas Jussen

Chopin – Eerste pianoconcert in e, op. 11
Schubert – Notturno in Es, D 897
Beethoven – Achtste symfonie in F, op. 93


Accompanied by: Netherlands Chamber Orchestra

Conducted by: Gordan Nikolić

14 January (Sun)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas Jussen

Chopin – Eerste pianoconcert in e, op. 11
Schubert – Notturno in Es, D 897
Beethoven – Achtste symfonie in F, op. 93


Accompanied by: Netherlands Chamber Orchestra

Conducted by: Gordan Nikolić

15 January (Mon)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas Jussen

Chopin – Eerste pianoconcert in e, op. 11
Schubert – Notturno in Es, D 897
Beethoven – Achtste symfonie in F, op. 93


Accompanied by: Netherlands Chamber Orchestra

Conducted by: Gordan Nikolić

18 January (Thu)
Glasgow City Halls
Glasgow (EN)

Glasgow City Halls

Lucas & Arthur Jussen

Wolfgang Amadeus Mozart
Concerto for Two Pianos in E flat major
K.365


Accompanied by: BBC Scottish Symfony Orchestra

Conducted by: Martyn Brabbins

21 January (Sun)
His Majesty's Theatre
Aberdeen (EN)

His Majesty’s Theatre

Arthur Jussen

Wolfgang Amadeus Mozart
Piano Concerto No 9 in E flat major ‘Jeunehomme’, K 271


Accompanied by: BBC Scottish Symfony Orchestra

Conducted by: Martyn Brabbins

31 January (Wed)
Konzerthaus
Berlin (DE)

Konzerthaus

Lucas & Arthur Jussen

Johann Sebastian Bach
Brandenburgisches Konzert Nr. 3 G-Dur BWV 1048
Ralph Vaughan Williams
Fantasie über ein Thema von Thomas Tallis
Johann Sebastian Bach
Konzert für zwei Klaviere, Streicher und Basso continuo c-Moll BWV 1060
PAUSE
Benjamin Britten
Variationen über ein Thema von Frank Bridge für Streichorchester op. 10
Johann Sebastian Bach
Konzert für zwei Klaviere, Streicher und Basso continuo C-Dur BWV 1061


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

02 February (Fri)
Alte Oper
Frankfurt (DE)

Alte Oper

Lucas & Arthur Jussen

JOHANN SEBASTIAN BACH
Konzert für zwei Klaviere C-Dur BWV 1061
Brandenburgisches Konzert Nr. 3 BWV 1048
WOLFGANG AMADEUS MOZART
Konzert für zwei Klaviere Es-Dur KV 365
Sinfonie Nr. 36 KV 425 „Linzer“
RALPH VAUGHAN WILLIAMS
Fantasie über ein Thema von Thomas Tallis


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

04 February (Sun)
Muziekgebouw
Eindhoven (NL)

Muziekgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Bach – Brandenburg concert nr 3
Vaughan Williams – Fantasia Thomas Tallis
Bach – Dubbelconcert in C
Britten – Frank Bridge variations
Mozart – Dubbelconcert KV365


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

05 February (Mon)
Muziekgebouw
Eindhoven (NL)

Muziekgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Bach – Brandenburg concert nr 3
Vaughan Williams – Fantasia Thomas Tallis
Bach – Dubbelconcert in C
Britten – Frank Bridge variations
Mozart – Dubbelconcert KV365


Accompanied by: Academy of St Martin in the Fields

Conducted by: Tomo Keller

16 February (Fri)
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen (NL)

Concertgebouw De Vereeniging

Lucas & Arthur Jussen

Brahms Liebeslieder-Walzer (selectie)
Brahms Schicksalslied
Orff Carmina Burana (bew. Killmayer voor 2 piano’s en slagwerk)


Accompanied by: Codarts Kamerkoor en Laurens Collegium Rotterdam en Musicanti, Academy of Vocal Arts Den Haag (kinderkoor)

Conducted by: Wiecher Mandemakers

17 February (Sat)
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen (NL)

Parkstad Limburg Theaters

Lucas & Arthur Jussen

Brahms Liebeslieder-Walzer (selectie)
Brahms Schicksalslied
Orff Carmina Burana (bew. Killmayer voor 2 piano’s en slagwerk)


Accompanied by: Codarts Kamerkoor en Laurens Collegium Rotterdam en Musicanti, Academy of Vocal Arts Den Haag (kinderkoor)

Conducted by: Wiecher Mandemakers

18 February (Sun)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Lucas & Arthur Jussen

Brahms Liebeslieder-Walzer (selectie)
Brahms Schicksalslied
Orff Carmina Burana (bew. Killmayer voor 2 piano’s en slagwerk)


Accompanied by: Codarts Kamerkoor en Laurens Collegium Rotterdam en Musicanti, Academy of Vocal Arts Den Haag (kinderkoor)

Conducted by: Wiecher Mandemakers

10 March (Sat)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Revueltas – Sensemayá
Roukens – Concert voor twee piano’s (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
Prokofjev – Tweede symfonie in d, op. 40


Accompanied by: Radio Filharmonisch Orkest

Conducted by: Emilio Pomàrico

02 April (Mon)
Tivoli Vredenburg
Utrecht (NL)

Tivoli Vredenburg

Lucas & Arthur Jussen

NTB


22 April (Sun)
Concertgebouw
Amsterdam (NL)

Concertgebouw

Lucas & Arthur Jussen

Felix Mendelssohn Andante & Allegro Brillant, op. 92 (Quatre-mains)
Robert Schumann Fantasiestücke, op. 12 (Arthur)
Franz Schubert Fantasie in f kl.t., D 940 (Quatre-mains)
Leo Smit Divertimento (Quatre-mains)
Béla Bartók Suite, op. 14 (Lucas)
Sonate für Klavier, Sz. 80 (Lucas)
Fazil Say ‘Night’ (Quatre-mains)
Speciaal voor Lucas en Arthur geschreven


05 May (Sat)
De Doelen
Rotterdam (NL)

De Doelen

Lucas & Arthur Jussen

Mendelssohn Andante & Allegro brillant op.92
Schumann Fantasiestücke op.12 (*)
Schubert Fantasie in f D940
Leo Smit Divertimento
Bartók Suite op.14 (**)
Bartók Sonate Sz.80 (**)
Fazil Say Night
(opdrachtwerk, speciaal gecomponeerd voor Lucas & Arthur Jussen)

  • Arthur Jussen | ** Lucas Jussen | andere werken voor piano 4-handen

Site by Alsjeblaft!